Jedną z firm, z której przedstawicielami będą się mogli Państwo spotkać w foyer Hotelu Airport Okęcie podczas konferencji PROCON Indirect Forum 2017 będzie światowy lider usług konsultingowych Business Performance – grupa Ayming. Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska.

Ayming jest międzynarodową grupą konsultingową świadczącą usługi Business Performance w skali międzynarodowej, powstałą z połączenia Alma Consulting Group i Lowendalmasai, z oddziałami w 16 krajach: Belgia, Kanada, Chiny, Czechy, Słowacja, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Japonia, Holandia, Polska, Portugalia, Hiszpania i USA. Globalnie Grupa Ayming zatrudnia – w 2016 roku – około 1 500 osób.

Ayming posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wartości, co pozwala na świadczenie usług konsultingu strategicznego i operacyjnego w czterech, głównych dziedzinach działalności:

  • podatki i opłaty
  • koszty ubezpieczeń społecznych
  • koszty zakupów
  • dotacje i Ulgi B+R

Obecny na świecie od roku 1986, a w Polsce od 2004 roku, przeprowadza i wdraża procesy optymalizacji kosztów. Przez 12 lat zrealizował w Polsce ponad 3600 projektów. Firma, stale się rozwija, co roku wprowadzając nowe rozwiązania optymalizacyjne w ramach aktualnej oferty.

Zapisz się już dziś!